Evenementen

Rusland Cup - finale 2 - Novosibirsk
10-01-2021
Rusland Cup - finale 1 - Novosibirsk
09-01-2021
Russisch kampioenschap ijsspeedway - finale 4 - Kamensk Uralsky
05-01-2021
Russisch kampioenschap ijsspeedway - finale 3 - Kamensk Uralsky
04-01-2021
Russisch kampioenschap ijsspeedway - finale 2 - Togliatti
27-12-2020
Russisch kampioenschap ijsspeedway - finale 1 - Togliatti
26-12-2020
Russische Superliga - ronde 2 - Kamensk Uralsky
20-12-2020
Russische Superliga - ronde 1 - Kamensk Uralsky
19-12-2020
EK IJsspeedway - Tomaszów Mazowiecki
13-12-2020
Speedway Paar Cup - Landshut
24-10-2020
Speedway of Nations - Lublin
17-10-2020
Speedway Grand Prix - Ronde 8 - Torun
03-10-2020
Speedway Grand Prix - Ronde 7 - Torun
02-10-2020
FIM Long Track World Championship - Final 2 - Rzeszow
27-09-2020
FIM Long Track World Championship - Challenge - Roden
20-09-2020
Speedway Grand Prix - Ronde 6 - Praag
19-09-2020
Speedway Grand Prix - Ronde 5 - Praag
18-09-2020
Speedway Grand Prix - Ronde 4 - Gorzów
12-09-2020
Speedway Grand Prix - Ronde 3 - Gorzów
11-09-2020
FIM Long Track World Championship - Final 1 - Morizes
05-09-2020
European 125cc Youth Track Racing Cup - Plzen
29-08-2020
FIM Speedway Grand Prix World Championship - Challenge - Gorican
22-08-2020
Speedway Liga Nord - Moorwinkelsdamm
15-08-2020
Talents Team Trophy - Moorwinkelsdamm
15-08-2020
EK Grasbaan Finale - Tayac
01-08-2020
EK Speedway - Finale 5 - Toruń
29-07-2020
EK Speedway - Finale 3 - Rybnik
22-07-2020
Tsjechisch Kampioenschap - Marianske Lazne
18-07-2020
EK Speedway - Finale 1 - Torun
04-07-2020
FIM Ice Speedway of Nations - Dag 2 - Berlijn
01-03-2020
FIM Ice Speedway of Nations - Dag 1 - Berlijn
29-02-2020
Duits kampioenschap ijsspeedway - Berlijn
27-02-2020
FIM Ice Speedway World Championship - Final 6 - Shadrinsk
16-02-2020
FIM Ice Speedway World Championship - Final 5 - Shadrinsk
15-02-2020
FIM Ice Speedway World Championship - Final 4 - Togliatti
09-02-2020
FIM Ice Speedway World Championship - Final 3 - Togliatti
08-02-2020
FIM Ice Speedway World Championship - Final 2 - Almaty
02-02-2020
FIM Ice Speedway World Championship - Final 1 - Almaty
01-02-2020
Anatoly Stepanov Memorial - Togliatti
25-01-2020
WK IJsspeedway - Kwalificatie - Örnsköldsvik
11-01-2020
Russisch kampioenschap ijsspeedway - finale 4 - Shadrinsk
05-01-2020
Russisch kampioenschap ijsspeedway - finale 3 - Shadrinsk
04-01-2020
Russisch kampioenschap ijsspeedway - finale 2 - Togliatti
29-12-2019
Russisch kampioenschap ijsspeedway - finale 1 - Togliatti
28-12-2019
Russische Superliga - ronde 1 - Kamensk Uralsky
07-12-2019
Internationale speedway - Dohren
12-10-2019
FIM Long Track World Championship - Final 5 - Roden
22-09-2019
Gouden Helm Speedway - Veenoord
21-09-2019
ONK Speedway - Veenoord
20-09-2019
FIM Long Track of Nations - Vechta
14-09-2019
FIM Track Racing Youth Gold Trophy - Vechta
14-09-2019
Night of the Fights - Cloppenburg
13-09-2019
FIM Long Track World Championship - Final 4 - Morizes
07-09-2019
Dutch Open Grass Track - Ronde 5 - Roden
01-09-2019
Internationale grasbaanraces - Uithuizen
31-08-2019
FIM Long Track World Championship - Challenge - Scheessel
25-08-2019
EK Zijspan - Finale - Eenrum
18-08-2019
EK Grasbaan - Finale - Bad Hersfeld
17-08-2019
Internationale grasbaanraces - Rastede
11-08-2019
European U19 Individual Speedway Cup - Semi Final 2 - Güstrow
09-08-2019
Internationale grasbaanraces - Melsungen
04-08-2019
Internationale zandbaanraces - Werlte
27-07-2019
Dutch Open Grass Track - Ronde 4 - Noordwolde
20-07-2019
Internationale grasbaanraces - Aduard
13-07-2019
FIM Long Track World Championship - Final 3 - Mühldorf
07-07-2019
EK Zijspan - Semi finale - Haunstetten
30-06-2019
Internationale zandbaanraces - Mulmshorn
30-06-2019
FIM Long Track World Championship - Qualifying Round - Marianske Lazne
29-06-2019
EK Grasbaan - Semi finale 2 - Leamington Spa
23-06-2019
Internationale grasbaanraces - Opende
22-06-2019
FIM Long Track World Championship - Final 2 - La Reole
15-06-2019
Internationale Pinksterraces - Stadskanaal
10-06-2019
Störtebeker Superpokal - Norden
09-06-2019
Dutch Open Grass Track - Ronde 3 - Loppersum
08-06-2019
EK Grasbaan - Semi finale 1 - Bielefeld
02-06-2019
FIM Long Track World Championship - Final 1 - Herxheim
30-05-2019
Dutch Open Grass Track - Ronde 2 - Eenrum
12-05-2019
Master of Speedway - Moorwinkelsdamm
04-05-2019
Speedway Bundesliga - Ronde 1 - Brokstedt
01-05-2019
Internationale grasbaanraces - Balkbrug
22-04-2019
Internationale speedway - Neuenknick
21-04-2019
Speedway Team Cup - Cloppenburg
14-04-2019
Dutch Open Grass Track - Ronde 1 - Vries
07-04-2019
WK IJsspeedway - Finale 5.2 - Heerenveen
31-03-2019
WK IJsspeedway - Finale 5.1 - Heerenveen
30-03-2019
Roelof Thijs Bokaal - Heerenveen
29-03-2019
WK IJsspeedway - Finale 4.2 - Inzell
17-03-2019
WK IJsspeedway - Finale 4.1 - Inzell
16-03-2019
WK IJsspeedway - Finale 3.2 - Berlijn
03-03-2019
WK IJsspeedway - Finale 3.1 - Berlijn
02-03-2019
Duits kampioenschap ijsspeedway - Berlijn
28-02-2019
Ice Speedway of Nations - Dag 2 - Togliatti
17-02-2019
Ice Speedway of Nations - Dag 1 - Togliatti
16-02-2019
WK IJsspeedway - Finale 2.2 - Shadrinsk
10-02-2019
WK IJsspeedway - Finale 2.1 - Shadrinsk
09-02-2019
WK IJsspeedway - Finale 1.2 - Almaty
03-02-2019
WK IJsspeedway - Finale 1.1 - Almaty
02-02-2019
Internationale ijsspeedway - Weißenbach
20-01-2019
WK IJsspeedway - Kwalificatie 2 - Kauhajoki
12-01-2019
Russisch kampioenschap ijsspeedway - Finale 4 - Kamensk Uralsky
05-01-2019
© Baansportfansite.nl 2021 Privacy Policy