EK Speedway U21 Teams - Stralsund
28-08-2016
Gouden Helm Speedway - Heusden Zolder
28-08-2016
Internationale grasbaanraces - Uithuizen
27-08-2016
WK Langbaan - Grand Pix 3 - Forssa
27-08-2016
WK Langbaan - Grand Pix 2 - Eenrum
22-08-2016
European 125cc Youth Track Racing Cup - Divisov
20-08-2016
Internationale grasbaanraces - Staphorst
19-08-2016
WK Langbaan - Challenge - La Reole
31-07-2016
Speedway World Cup - Race off - Manchester
29-07-2016
Speedway World Cup - Event 2 - Vastervik
26-07-2016
EK Zijspannen - Finale - Vries
24-07-2016
Internationale zandbaanraces - Werlte
23-07-2016
WK Langbaan Teams - Marianske Lazne
16-07-2016
250cc Speedway Youth World Cup - Finale - Güstrow
15-07-2016
Internationale grasbaanraces - Marmande
13-07-2016
Speedway Bundesliga - Brokstedt vs Landshut
10-07-2016
EK Grasbaan - Halve finale 2 - Mulmshorn
03-07-2016
EK Grasbaan - Halve finale 1 - Tayac
02-07-2016
WK Speedway - Raceoff 2 - Lonigo
02-07-2016
Speedway Grand Prix - Praag
25-06-2016
WK Langbaan - Grand Pix 1 - Mühldorf
19-06-2016
EK Zijspannen - Halve finale - Loppersum
11-06-2016
WK Langbaan - Quali 2 - Bielefeld
05-06-2016
WK Langbaan - Quali 1 - Saint Macaire
04-06-2016
WK Speedway - Raceoff 1 - Gorican
28-05-2016
SEC Challenge - Olching
26-05-2016
250cc Longtrack Youth World Cup - Torun
07-05-2016
125cc Trackracing Youth Gold Trophy - Torun
06-05-2016
Internationale zandbaanraces - Dingolfing
01-05-2016
WK Speedway - Grand Prix 1 - Krsko
30-04-2016
Team Speedway - Heusden Zolder
24-04-2016
Speedway Team Cup - ronde 2 - Wittstock
16-04-2016
Speedway Bundesliga - ronde 1 - Wolfslake
09-04-2016
Internationale grasbaanraces - Balkbrug
28-03-2016
Internationale speedway - Güstrow
26-03-2016
WK IJsspeedway - GP 10 - Inzell
20-03-2016
WK IJsspeedway - GP 9 - Inzell
19-03-2016
Internationale speedway - Ludwigslust
19-03-2016
WK IJsspeedway - GP 8 - Assen
13-03-2016
WK IJsspeedway - GP 7 - Assen
12-03-2016
Roelof Thijs Bokaal - Assen
11-03-2016
WK IJsspeedway - GP 6 - Berlijn
06-03-2016
WK IJsspeedway - GP 5 - Berlijn
05-03-2016
Duits kampioenschap ijsspeedway - Berlijn
03-03-2016
WK IJsspeedway - GP 4 - Almaty
21-02-2016
WK IJsspeedway - GP 3 - Almaty
20-02-2016
WK IJsspeedway - Teams - Togliatti (dag 2)
14-02-2016
WK IJsspeedway - Teams - Togliatti (dag 1)
13-02-2016
WK IJsspeedway - GP 2 - Krasnogorsk
07-02-2016
WK IJsspeedway - GP 1 - Krasnogorsk
06-02-2016
Internationale IJsspeedway - Weissenbach
24-01-2016
WK IJsspeedway - Challenge - Strömsund
16-01-2016
WK IJsspeedway - Kwalificatie 2 - Östersund
15-01-2016
Drift on Ice - Ronde 2 - Jonsdorf
10-01-2016
WK IJsspeedway - Kwalificatie 1 - Ylitornio
09-01-2016
Drift on Ice - Ronde 1 - Freital
19-12-2015
ONK Speedway - Lelystad
08-11-2015
WK Speedway U21 - Teams - Mildura
31-10-2015
Gouden Jopa Helm - Veenoord
26-09-2015
WK Langbaan - GP 3 - Vechta
12-09-2015
250cc Youth Gold Trophy - Vechta
12-09-2015
Night of the Fights - Cloppenburg
05-09-2015
EK Zijspan - Finale - Hertingen
22-08-2015
WK Langbaan - GP 2 - Eenrum
16-08-2015
WK Langbaan - Challenge - Werlte
26-07-2015
Speedway GP - Ronde 6 - Malilla
25-07-2015
EK Grasbaan Solo - Finale - Staphorst
18-07-2015
WK Langbaan - Teams - Mühldorf
28-06-2015
EK Zijspan - Halve finale - Loppersum
13-06-2015
EK Grasbaan Solo - Semi finale 2 - Bielefeld
07-06-2015
EK Speedway Challenge - Torun
05-06-2015
Radiocontinu Pinksterraces - Stadskanaal
25-05-2015
Pinkster Speedway - Blijham
23-05-2015
Internationale Zandbaanraces - Scheessel
17-05-2015
ONK Grasbaanraces - Joure
16-05-2015
Langbaan Grand Prix 1 - Herxheim
14-05-2015
Sidecars & Solo's - Speed Center Roden
10-05-2015
Master of Speedway - Moorwinkelsdamm
02-05-2015
Helzold Speedway Kampioenschap - Heusden Zolder
26-04-2015
Internationale Grasbaanraces - Balkbrug
06-04-2015
WK IJsspeedway - GP 10 - Inzell
15-03-2015
WK IJsspeedway - GP 9 - Inzell
14-03-2015
WK IJsspeedway - GP 8 - Assen
08-03-2015
WK IJsspeedway - GP 7 - Assen
07-03-2015
Roelof Thijs Bokaal - Assen
06-03-2015
WK IJsspeedway - Teams - Berlijn - Dag 2
01-03-2015
WK IJsspeedway - Teams - Berlijn - Dag 1
28-02-2015
Duits kampioenschap ijsspeedway - Berlijn
26-02-2015
EK IJsspeedway - Lukhovitsy - Finale 2
22-02-2015
EK IJsspeedway - Lukhovitsy - Finale 1
21-02-2015
Internationale ijsspeedway - Sankt Johann
15-02-2015
WK IJsspeedway - GP 5 - Almaty
14-02-2015
WK IJsspeedway - GP 4 - Togliatti
08-02-2015
WK IJsspeedway - GP 3 - Togliatti
07-02-2015
WK IJsspeedway - GP 2 - Krasnogorsk
01-02-2015
WK IJsspeedway - kwalificatie - Strömsund
17-01-2015
WK Langbaan - GP5 - Muhldorf
28-09-2014
Gouden Helm Speedway - Veenoord
27-09-2014
Internationale Zandbaanraces Vechta
20-09-2014
EK Speedway Czestochowa
19-09-2014
EK Finale Zijspannen High Easter
07-09-2014
Night of the Fights Cloppenburg
06-09-2014
Gouden Helm Heusden-Zolder
24-08-2014
Internationale Grasbaanraces Bad Hersfeld
23-08-2014
WK Langbaan - GP3 - Eenrum
17-08-2014
Youth Track Racing 125cc European Cup - Plzen
28-06-2014
Internationale Grasbaanraces Opende
21-06-2014
ONK Grasbaanraces - Loppersum
14-06-2014
Pinksterspeedway Blijham
09-06-2014
Langbaan GP kwalificatie - Bielefeld
01-06-2014
Dutch Speedway League - Veenoord
31-05-2014
Langbaan GP Herxheim
29-05-2014
ONK Grasbaanraces - Siddeburen
24-05-2014
Masters of Speedway Moorwinkelsdamm
03-05-2014
EK Grasbaan - Halve finale 1 - Balkbrug
21-04-2014
ONK Grasbaanraces - Vries
13-04-2014
Jeugd & Nationaal - Vries
12-04-2014
Speedway GP 1 - Auckland
05-04-2014
WK IJsspeedway - GP 8 - Inzell
23-03-2014
WK IJsspeedway - GP 7 - Inzell
22-03-2014
Ice Challenge - Dag 2 - Berlijn
16-03-2014
Ice Challenge - Dag 1 - Berlijn
15-03-2014
WK IJsspeedway - GP 6 - Assen
09-03-2014
WK IJsspeedway - GP 5 - Assen
08-03-2014
Roelof Thijs Bokaal - Assen
07-03-2014
EK IJsspeedway - Kamensk Uralsky - Dag 1
22-02-2014
WK IJsspeedway - GP 4 - Blagoveshchensk
16-02-2014
WK IJsspeedway - GP 3 - Blagoveshchensk
15-02-2014
WK IJsspeedway Teams, Togliatti, dag 2
09-02-2014
WK IJsspeedway Teams, Togliatti, dag 1
08-02-2014
WK IJsspeedway - GP 2 - Krasnogorsk
02-02-2014
WK IJsspeedway - GP 1 - Krasnogorsk
01-02-2014
Sanok Cup - Kwalficatie
25-01-2014
Internationale IJsspeedway Weissenbach (AT)
06-01-2014
EK Speedway Finale 4 Rzeszow LIVE OP EUROSPORT
29-09-2013
Gouden Helm Speedway in Veenoord
28-09-2013
Langbaan GP Challenge Muhldorf
22-09-2013
Speedway GP Stockholm
21-09-2013
Internationale speedway landenwedstrijd in Lelystad
15-09-2013
Night of the Fights Cloppenburg
14-09-2013
Langbaan GP Vechta
07-09-2013
250cc Youth Gold Trophy Vechta
07-09-2013
EK Finale Zijspannen in Loppersum
31-08-2013
Gouden Helm van Heusden-Zolder
25-08-2013
Speedway GP Daugavpils (Letland)
17-08-2013
WK Langbaan Rzeszow
10-08-2013
Internationale Grasbaanraces Staphorst
09-08-2013
Speedway Veenoord
03-08-2013
Internationale Zandbaanraces, Werlte
27-07-2013
EK Grasbaan Solo, Bielefeld
21-07-2013
Speedway World Cup, Final in Prague
20-07-2013
Bundesliga Wittstock, ronde 8
13-07-2013
EK Grasbaan Solo, Semi finale, Noordwolde
07-07-2013
Speedway Heusden-Zolder
30-06-2013
Internationale Speedway Neuenknick
29-06-2013
Bundesliga Brokstedt, ronde 7
23-06-2013
Internationale Grasbaanraces Opende
22-06-2013
ONK Grasbaanraces Siddeburen
08-06-2013
TEST
01-01-2012
Privacy Policy